Plugins - CAPTCHA 4WP - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (82 entries)

en: Help
uk_UA: Допомога

en: System Info
uk_UA: Інформація про систему

en: Find out more
uk_UA: Дізнатися більше

en: Getting Started
uk_UA: Почати

en: Knowledge Base
uk_UA: База знань

en: Captcha Score
uk_UA: Оцінка Captcha

en: Form Pages
uk_UA: Cторінки форми

en: All Pages
uk_UA: Всі сторінки

en: Comment Submission Failure
uk_UA: Невдача відправлення коментаря

en: Remove CSS
uk_UA: Видалити CSS

en: Please solve Captcha correctly
uk_UA: Будь ласка, вирішіть Captcha правильно

en: Secret Key
uk_UA: Секретний ключ

en: ERROR
uk_UA: Помилка

note: translators:field type
en: No hook defined for %s
uk_UA: Не визначено хуку для %s

en: Compact
uk_UA: Компактна

en: Inline
uk_UA: Вкладений

en: Badge
uk_UA: Емблема

en: Badge shows for invisible captcha
uk_UA: Емблема показує невидиму капчу

en: Bottom Left
uk_UA: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk_UA: Внизу праворуч

en: Dark
uk_UA: Темний

en: Light
uk_UA: Світлий

en: Normal
uk_UA: Звичайний

en: <strong>ERROR</strong>:
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>:

en: This css increase login page width to adjust with Captcha width.
uk_UA: Цей CSS збільшує ширину сторінки для входу, щоб налаштувати ширину Captcha.

en: Remove this plugin's css from login page?
uk_UA: Видалити CSS цього плагіна зі сторінки входу?

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Theme
uk_UA: Тема

en: Comments form
uk_UA: Форма коментаря

en: Ukrainian
uk_UA: Українська

en: Spanish (Latin America)
uk_UA: Іспанська (Латинська Америка)

en: Portuguese (Portugal)
uk_UA: Португальська (Португалія)

en: Portuguese (Brazil)
uk_UA: Португальська (Бразилія)

en: Hindi
uk_UA: Хінді

en: Hebrew
uk_UA: Іврит

en: German (Switzerland)
uk_UA: Німецька (Швейцарія)

en: German (Austria)
uk_UA: Німецька (Австрія)

en: English (US)
uk_UA: Англійська (США)

en: English (UK)
uk_UA: Англійська (Великобританія)

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Login form
uk_UA: Форма входу

en: Site Key
uk_UA: Ключ сайту

en: French (Canadian)
uk_UA: Французька (Бельгія)

en: Hungarain
uk_UA: Угорська

en: Portuguese
uk_UA: Португальський

en: Romanian
uk_UA: Румунський

en: Russian
uk_UA: Російський

en: Serbian
uk_UA: Сербський

en: Slovak
uk_UA: Словацький

en: Slovenian
uk_UA: Словенський

en: Spanish
uk_UA: Іспанський

en: Swedish
uk_UA: Шведський

en: Thai
uk_UA: Тайський

en: Turkish
uk_UA: Турецький

en: Vietnamese
uk_UA: В'єтнамський

en: Arabic
uk_UA: Арабський

en: Bulgarian
uk_UA: Болгарський

en: Catalan
uk_UA: Каталонський

en: Chinese (Simplified)
uk_UA: Китайський (спрощений)

en: Chinese (Traditional)
uk_UA: Китайський (традиційний)

en: Croatian
uk_UA: Хорватський

en: Czech
uk_UA: Чеський

en: Danish
uk_UA: Данський

en: Dutch
uk_UA: Нідерландський (голландський)

en: Filipino
uk_UA: Філіппінський

en: Finnish
uk_UA: Фінський

en: French
uk_UA: Французький

en: German
uk_UA: Німецький

en: Greek
uk_UA: Грецький

en: Indonesian
uk_UA: Індонезійський

en: Italian
uk_UA: Італійський

en: Japanese
uk_UA: Японський

en: Korean
uk_UA: Корейський

en: Latvian
uk_UA: Латвійський

en: Lithuanian
uk_UA: Литовський

en: Norwegian
uk_UA: Норвежський

en: Persian
uk_UA: Перський

en: Polish
uk_UA: Польський

en: Error message
uk_UA: Повідомлення про помилку

en: Registration form
uk_UA: Реєстраційна форма

en: Reset password form
uk_UA: Форма скидання пароля

en: Lost password form
uk_UA: Форма відновлення паролю
