Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to ar translation catalogue (10 entries)

[ctx: User Switching title on user profile screen]
en: User Switching
ar: تحويل المستخدم

en: Could not switch users.
ar: تعذر تحويل المستخدم.

en: Switch&nbsp;To
ar: تحويل إلى

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
ar: تعذر الإطفاء.

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
ar: أطفئ

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
ar: تم التحويل إلى %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
ar: تحويل إلى %1$s (%2$s)

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
ar: تم التحويل إلى %1$s (%2$s)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: User Switching
ar: تحويل المستخدم

note: Description of the plugin/theme
en: Instant switching between user accounts in WordPress
ar: التحويل المباشر بين حسابات المستخدم في ووردبريس
