Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to bs_BA translation catalogue (10 entries)

[ctx: User Switching title on user profile screen]
en: User Switching
bs_BA: Prebacivanje korisnika

en: Could not switch users.
bs_BA: Nije moguće prebaciti korisnike.

en: Switch&nbsp;To
bs_BA: Prebaci&nbsp;na

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
bs_BA: Nije moguće isključiti.

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
bs_BA: Isključi

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
bs_BA: Prebačeno nazad na  %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
bs_BA: Prebaci nazad na  %1$s (%2$s)

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
bs_BA: Prebačeno na %1$s (%2$s).

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: User Switching
bs_BA: Prebacivanje korisnika

note: Description of the plugin/theme
en: Instant switching between user accounts in WordPress
bs_BA: Trenutno prebacivanje između korisničkih računa u WordPressu
