Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to de translation catalogue (12 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
de: Unterstützen

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/user-switching/
de: https://de.wordpress.org/plugins/user-switching/

note: Author of the plugin
en: John Blackbourn & contributors
de: John Blackbourn und Mitwirkende

note: Description of the plugin
en: Instant switching between user accounts in WordPress
de: Direkter Wechsel zwischen Benutzerkonten in WordPress

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
de: Abmeldung simulieren

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
de: Zurückgewechselt zu %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
de: Zurückwechseln zu %1$s (%2$s)

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
de: Gewechselt zu %1$s (%2$s).

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
de: Eine Abmeldung konnte nicht simuliert werden.

en: Could not switch users.
de: Benutzer konnten nicht gewechselt werden.

en: Switch&nbsp;To
de: Zu diesem Benutzer wechseln

[ctx: User Switching title on user profile screen]
en: User Switching
de: Benutzerwechsel
