Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (9 entries)

note: Description of the plugin
en: Instant switching between user accounts in WordPress
el_GR: Στιγμιαία εναλλαγή μεταξύ λογαριασμών χρηστών στο WordPress

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
el_GR: Κλείσιμο

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
el_GR: Εναλλάχθηκε ξανά σε %1$s (%2$s)

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
el_GR: Εναλλαγή ξανά σε %1$s (%2$s)

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
el_GR: Εναλλαγή σε %1$s (%2$s).

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
el_GR: Αδύνατο το κλείσιμο.

en: Could not switch users.
el_GR: Αδύνατη η εναλλαγή χρηστών.

en: Switch&nbsp;To
el_GR: Εναλλαγή&nbsp;Σε

[ctx: User Switching title on user profile screen]
en: User Switching
el_GR: Εναλλαγή Χρηστών
