Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to es translation catalogue (12 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
es: Patrocinar

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/user-switching/
es: https://es.wordpress.org/plugins/user-switching/

note: Author of the plugin
en: John Blackbourn & contributors
es: John Blackbourn y colaboradores

note: Description of the plugin
en: Instant switching between user accounts in WordPress
es: Cambio instantáneo de una cuenta de usuario a otra en WordPress

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
es: Desconectar

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
es: Cambiado de nuevo a %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
es: Cambiar de nuevo a %1$s (%2$s)

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
es: Cambiado a %1$s (%2$s).

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
es: No se ha podido desconectar.

en: Could not switch users.
es: No se ha podido cambiar de usuario.

en: Switch&nbsp;To
es: Cambiar&nbsp;a

[ctx: User Switching title on user profile screen]
en: User Switching
es: Cambiar de usuario
