Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to hi_IN translation catalogue (12 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
hi_IN: प्रायोजक

note: Author of the plugin
en: John Blackbourn & contributors
hi_IN: जॉन ब्लैकबर्न और योगदानकर्ता

note: Description of the plugin
en: Instant switching between user accounts in WordPress
hi_IN: वर्डप्रेस में उपयोगकर्ता खातों के बीच त्वरित स्विचिंग

note: Plugin Name of the plugin
en: User Switching
hi_IN: उपयोगकर्ता स्विचिंग

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
hi_IN: बंद करना

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
hi_IN: %1$s (%2$s) पर वापस स्विच किया गया।

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
hi_IN: %1$s (%2$s) पर वापस स्विच करें

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
hi_IN: %1$s (%2$s) पर स्विच किया गया।

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
hi_IN: स्विच ऑफ नहीं हो सका।

en: Could not switch users.
hi_IN: उपयोगकर्ताओं को स्विच नहीं किया जा सका.

en: Switch&nbsp;To
hi_IN: पर स्विच

[ctx: User Switching title on user profile screen]
en: User Switching
hi_IN: उपयोगकर्ता स्विचिंग
