Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to ja_JP translation catalogue (8 entries)

en: Could not switch users.
ja_JP: ユーザーを切り替えられませんでした。

en: Switch&nbsp;To
ja_JP: 切り替え

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
ja_JP: 切り替えを元に戻せませんでした。

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
ja_JP: 切り替えを元に戻す

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
ja_JP: %1$s (%2$s) に戻しました。

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
ja_JP: %1$s (%2$s) に戻す

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
ja_JP: %1$s (%2$s) に切り替えました。

note: Description of the plugin
en: Instant switching between user accounts in WordPress
ja_JP: WordPress のユーザーアカウントをすばやく切り替え
