Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to pt_BR translation catalogue (10 entries)

note: Description of the plugin
en: Instant switching between user accounts in WordPress
pt_BR: Alternação instantânea entre contas do WordPress

note: Plugin Name of the plugin
en: User Switching
pt_BR: Alternar usuários

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
pt_BR: Desligar

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
pt_BR: Alternado de volta para %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
pt_BR: Alternar de volta para %1$s (%2$s)

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
pt_BR: Alternado para %1$s (%2$s).

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
pt_BR: Não foi possível desligar

en: Could not switch users.
pt_BR: Não foi possível alternar os usuários.

en: Switch&nbsp;To
pt_BR: Alternar&nbsp;Para

[ctx: User Switching title on user profile screen]
en: User Switching
pt_BR: Alternar Usuários
