Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to ro translation catalogue (11 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
ro: Sponsorizează

note: Description of the plugin
en: Instant switching between user accounts in WordPress
ro: Comutare instantanee între conturi de utilizatori în WordPress

note: Plugin Name of the plugin
en: User Switching
ro: Comutare utilizatori

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
ro: Comutare oprită

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
ro: Comutat înapoi la %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
ro: Comută înapoi la %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
ro: Comutat la %1$s (%2$s).

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
ro: Nu pot opri comutarea.

en: Could not switch users.
ro: Nu pot comuta utilizatorii.

en: Switch&nbsp;To
ro: Comută&nbsp;la

[ctx: User Switching title on user profile screen]
en: User Switching
ro: Comutare utilizatori
