Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to ru translation catalogue (12 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
ru: Спонсировать

note: Author of the plugin
en: John Blackbourn & contributors
ru: John Blackbourn и соучастники

note: Description of the plugin
en: Instant switching between user accounts in WordPress
ru: Мгновенное переключение между учётными записями пользователей в WordPress.

note: Plugin Name of the plugin
en: User Switching
ru: Переключение между пользователями

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
ru: Отключиться

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
ru: Возврат в профиль %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
ru: Вернуться в профиль %1$s (%2$s)

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
ru: Переход в профиль %1$s (%2$s).

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
ru: Не удалось отключиться.

en: Could not switch users.
ru: Не удалось переключить пользователей.

en: Switch&nbsp;To
ru: Переключиться

[ctx: User Switching title on user profile screen]
en: User Switching
ru: Войти в профиль
