Plugins - User Switching - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (11 entries)

[ctx: verb]
en: Sponsor
uk_UA: Спонсор

note: Description of the plugin
en: Instant switching between user accounts in WordPress
uk_UA: Миттєве перемикання між обліковими записами користувачів в WordPress

note: Plugin Name of the plugin
en: User Switching
uk_UA: Перемикання між користувачами

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Switch Off
uk_UA: Вимкнути

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched back to %1$s (%2$s).
uk_UA: Перемкнулися назад на користувача %1$s (%2$s).

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switch back to %1$s (%2$s)
uk_UA: Перемкнутися назад на користувача %1$s (%2$s)

note: Translators: 1: user display name; 2: username;
en: Switched to %1$s (%2$s).
uk_UA: Перемкнулися на користувача %1$s (%2$s).

note: Translators: "switch off" means to temporarily log out
en: Could not switch off.
uk_UA: Не вдалося вийти.

en: Could not switch users.
uk_UA: Не вдалося перейти до користувача.

en: Switch&nbsp;To
uk_UA: Змінити користувача на

[ctx: User Switching title on user profile screen]
en: User Switching
uk_UA: Переключення користувача
