Plugins - WP-Sweep - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (65 entries)

note: translators: %s is the Orphaned Term Meta count.
en: %s Orphaned Term Meta Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Ορφανών Μεταδεδομένων Όρων

note: translators: %s is the Duplicated Term Meta count.
en: %s Duplicated Term Meta Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Διπλών Μεταδεδομένων Όρων

en: Orphaned Term Meta
el_GR: Ορφανά Μεταδεδομένα Όρων

en: Duplicated Term Meta
el_GR: Διπλά Μεταδεδομένα Όρων

note: translators: %1 is the number of terms, %2 is the number of term meta
en: There are a total of <strong class="attention "><span class="sweep-count-type-terms">%1$s</span> Terms</strong>, <strong class="attention "><span class="sweep-count-type-termmeta">%2$s</span> Term Meta</strong>, <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-term_taxonomy">%3$s</span> Term Taxonomy</strong> and <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-term_relationships">%4$s</span> Term Relationships</strong>.
el_GR: Υπάρχουν συνολικά <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-terms">%1$s</span> Όροι</strong>, <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-termmeta">%2$s</span> Μεταδεδομένα Όρων</strong>, <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-term_taxonomy">%3$s</span> Ταξινομίες Όρων</strong> και <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-term_relationships">%4$s</span> Σχέσεις Όρων</strong>.

en: Auto Drafts
el_GR: Αυτόματα Προσχέδια

en: Deleted Posts
el_GR: Διαγραμμένα Άρθρα

en: Orphaned Post Meta
el_GR: Ορφανά Μεταδεδομένα Άρθρων

en: Duplicated Post Meta
el_GR: Διπλά Μεταδεδομένα Άρθρων

en: oEmbed Caches In Post Meta
el_GR: Προσωρινές Μνήμες oEmbed Στα Μεταδεδομένα Άρθρων

en: Comment Sweep
el_GR: Σάρωση Σχολίων

note: translators: %1 is the number of comments, %2 is the number of comment meta
en: There are a total of <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-comments">%1$s</span> Comments</strong> and <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-commentmeta">%2$s</span> Comment Meta</strong>.
el_GR: Υπάρχουν συνολικά <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-comments">%1$s</span> Σχόλια</strong> και <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-commentmeta">%2$s</span> Μεταδεδομένα Σχολίων</strong>.

en: Unapproved Comments
el_GR: Μη Εγκεκριμένα Σχόλια

en: Spammed Comments
el_GR: Ανεπιθύμητα Σχόλια

en: Deleted Comments
el_GR: Διαγραμμένα Σχόλια

en: Orphaned Comment Meta
el_GR: Ορφανά Μεταδεδομένα Σχολίων

en: Duplicated Comment Meta
el_GR: Διπλά Μεταδεδομένα Σχολίων

en: User Sweep
el_GR: Σάρωση Χρηστών

note: translators: %1 is the number of users, %2 is the number of user meta
en: There are a total of <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-users">%1$s</span> Users</strong> and <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-usermeta">%2$s</span> User Meta</strong>.
el_GR: Υπάρχουν συνολικά <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-users">%1$s</span> Χρήστες</strong> και <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-usermeta">%2$s</span> Μεταδεδομένα Χρηστών</strong>.

en: Orphaned User Meta
el_GR: Ορφανά Μεταδεδομένα Χρηστών

en: Duplicated User Meta
el_GR: Διπλά Μεταδεδομένα Χρηστών

en: Term Sweep
el_GR: Σάρωση Όρων

en: Orphaned Term Relationship
el_GR: Ορφανές Σχέσεις Όρων

en: Unused Terms
el_GR: Μη Χρησιμοποιημένοι Όροι

en: Note that some unused terms might belong to draft posts that have not been published yet. Only sweep this when you do not have any draft posts.
el_GR: Σημειώστε ότι μερικοί μη χρησιμοποιημένοι όροι μπορεί να ανήκουν σε προσχέδια άρθρων που δεν έχουν δημοσιευθεί ακόμη. Σαρώστε τους μόνο όταν δεν έχετε κανένα προσχέδιο άρθρου.

en: Option Sweep
el_GR: Σάρωση Επιλογών

note: translators: %1 is the number of options
en: There are a total of <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-options">%s</span> Options</strong>.
el_GR: Υπάρχουν συνολικά <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-options">%s</span> Επιλογές</strong>.

en: Transient Options
el_GR: Παροδικές Επιλογές

en: Database Sweep
el_GR: Σάρωση Βάσης Δεδομένων

note: translators: %1 is the number of database tables
en: There are a total of <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-tables">%s</span> Tables</strong>.
el_GR: Υπάρχουν συνολικά <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-tables">%s</span> Πίνακες</strong>.

en: Optimize Tables
el_GR: Βελτιστοποίηση Πινάκων

en: Sweep All
el_GR: Σάρωση Όλων

en: Note that some unused terms might belong to draft posts that have not been published yet. Only sweep all when you do not have any draft posts.
el_GR: Σημειώστε ότι μερικοί μη χρησιμοποιημένοι όροι μπορεί να ανήκουν σε προσχέδια άρθρων που δεν έχουν δημοσιευθεί ακόμη. Σαρώστε τους όλους μόνο όταν δεν έχετε κανένα προσχέδιο άρθρου.

en: Sweeping is in progress. If you leave now, the process won't be completed.
el_GR: Η σάρωση βρίσκεται σε εξέλιξη. Αν φύγετε τώρα, η διαδικασία δεν θα ολοκληρωθεί.

en: Sweeping...
el_GR: Γίνεται σάρωση ...

en: Failed to verify referrer.
el_GR: Αποτυχία επιβεβαίωσης της παραπομπής.

note: translators: %s is Revisions count.
en: %s Revisions Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Αναθεωρήσεων

note: translators: %s is the Auto Drafts count.
en: %s Auto Drafts Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Αυτόματων Προσχεδίων

note: translators: %s is the Deleted Posts count.
en: %s Deleted Posts Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Διαγραμμένων Άρθρων

note: translators: %s is the Unapproved Comments count.
en: %s Unapproved Comments Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Μη Εγκεκριμένων Σχολίων

note: translators: %s is the Spam Comments count.
en: %s Spam Comments Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Ανεπιθύμητων Σχολίων

note: translators: %s is the Trash Comments count.
en: %s Trash Comments Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Σχολίων στον Κάδο Ανακύκλωσης

note: translators: %s is the Transient Options count.
en: %s Transient Options Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Παροδικών Επιλογών

note: translators: %s is the Orphaned Post Meta count.
en: %s Orphaned Post Meta Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Ορφανών Μεταδεδομένων Άρθρων

note: translators: %s is the Orphaned Comment Meta count.
en: %s Orphaned Comment Meta Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Ορφανών Μεταδεδομένων Σχολίων

note: translators: %s is the Orphaned User Meta count.
en: %s Orphaned User Meta Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Ορφανών Μεταδεδομένων Χρηστών

note: translators: %s is the Orphaned Term Relationships count.
en: %s Orphaned Term Relationships Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Ορφανών Σχέσεων Όρων

note: translators: %s is the Unused Terms count.
en: %s Unused Terms Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Μη Χρησιμοποιημένων Όρων

note: translators: %s is the Duplicated Post Meta count.
en: %s Duplicated Post Meta Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Διπλών Μεταδεδομένων Άρθρων

note: translators: %s is the Duplicated Comment Meta count.
en: %s Duplicated Comment Meta Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Διπλών Μεταδεδομένων Σχολίων

note: translators: %s is the Duplicated User Meta count.
en: %s Duplicated User Meta Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Διπλών Μεταδεδομένων Χρηστών

note: translators: %s is the Tables count.
en: %s Tables Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Πινάκων

note: translators: %s is the oEmbed Caches count.
en: %s oEmbed Caches In Post Meta Processed
el_GR: Έγινε Επεξεργασία %s Προσωρινών Μνημών oEmbed Στα Μεταδεδομένα Άρθρων

note: Description of the plugin
en: WP-Sweep allows you to clean up unused, orphaned and duplicated data in your WordPress. It cleans up revisions, auto drafts, unapproved comments, spam comments, trashed comments, orphan post meta, orphan comment meta, orphan user meta, orphan term relationships, unused terms, duplicated post meta, duplicated comment meta, duplicated user meta and transient options. It also optimizes your database tables.
el_GR: Το WP-Sweep σας επιτρέπει να καθαρίσετε τα αχρησιμοποίητα, ορφανά και διπλά δεδομένα στο WordPress σας. Καθαρίζει τις αναθεωρήσεις, τα αυτόματα προσχέδια, τη μη εγγεκριμένα σχόλια, τα ανεπιθύμητα σχόλια, τα διαγραμμένα σχόλια, τα ορφανά μεταδεδομένα των άρθρων, τα ορφανά μεταδεδομένα των σχολίων, τα ορφανά μεταδεδομένα των χρηστών, τις ορφανές σχέσεις των όρων, τους αχρησιμοποίητους όρους, τα διπλά μεταδεδομένα των άρθρων, τα διπλά μεταδεδομένα των σχολίων, τα διπλά μεταδεδομένα των χρηστών και τις παροδικές επιλογές. Βελτιστοποιεί επίσης τους πίνακες της βάσης δεδομένων σας.

en: Revisions
el_GR: Αναθεωρήσεις

en: Sweep
el_GR: Σάρωση

en: N/A
el_GR: Μ/Δ

en: Action
el_GR: Ενέργεια

en: % Of
el_GR: % Αυτών

en: Count
el_GR: Αριθμός

en: Details
el_GR: Λεπτομέρειες

note: translators: %1 WP-DBManager Plugin URL, %2 _blank to open new window
en: Before you do any sweep, please <a href="%1$s" target="%2$s">backup your database</a> first because any sweep done is irreversible.
el_GR: Πριν κάνετε οποιαδήποτε σάρωση, παρακαλούμε <a href="%1$s" target="%2$s">κρατήστε ένα αρχείο ασφαλείας της βάσης δεδομένων σας</a> πρωτίστως επειδή οποιαδήποτε σάρωση είναι μη αναστρέψιμη.

en: Post Sweep
el_GR: Σάρωση Άρθρων

note: translators: %1 is the number of posts, %2 is the number of post meta
en: There are a total of <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-posts">%1$s</span> Posts</strong> and <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-postmeta">%2$s</span> Post Meta</strong>.
el_GR: Υπάρχουν συνολικά <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-posts">%1$s</span> Άρθρα</strong> και <strong class="attention"><span class="sweep-count-type-postmeta">%2$s</span> Μεταδεδομένα Άρθρων</strong>.

note: translators: %s maximum number of results
en: For performance reasons, only %s items will be shown if you click Details.
el_GR: Για λόγους απόδοσης, μόνο %s στοιχεία θα εμφανιστούν αν πατήσετε Λεπτομέρειες.
